HP 240 G9 AiO i5-1235U 23.8i 16GB/512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 6D3D2EA#ABB
Prekės kodas (MPN): 6D3D2EA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1346,36 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP ProOne 240 G9 - all-in-one - Core i5 1235U 1.3 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - LED 23.8" |
| Type: | Personal computer - all-in-one |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Processor: | Intel Core i5 (12th Gen) 1235U / 1.3 GHz (4.4 GHz) (10-core) |
| Processor main features: | Intel Turbo Boost Technology |
| Cache memory: | 12 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 12 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 32 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Storage controller: | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Hard drive: | SSD 512 GB - PCI Express - M.2 2280 - NVM Express (NVMe), Quad-level Cell (QLC) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Monitor: | 23.8" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) @ 60 Hz - 16:9 |
| Graphics controller: | Intel Iris Xe Graphics Dynamic Video Memory Technology |
| Camera: | Yes |
| Audio output: | Stereo |
| Networking: | GigE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, 802.11ax, Bluetooth Dual-Mode |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 11 Pro |
| Software included: | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, McAfee LiveSafe, HP JumpStart, HP Cloud Recovery, X |
| Colour: | Iron grey |
| Dimensions (wxdxh): | 54.062 cm x 18.37 cm x 41.901 cm |
| Weight: | 5.37 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year - on-site |
Aprašymas Take care of business on the capable and affordable HP ProOne 240 all-in-one PC with an Intel processor. The 23.8-inch diagonal display will look great in your workspace and has plenty of room for collaboration with coworkers. Funkcijos Reliable technology Built for modern workstyles Sleek, professional design |
| Product description: | HP ProOne 240 G9 - all-in-one - Core i5 1235U 1.3 GHz - 16 GB - SSD 512 GB - LED 23.8" |
| Type: | Personal computer - all-in-one |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Processor: | Intel Core i5 (12th Gen) 1235U / 1.3 GHz (4.4 GHz) (10-core) |
| Processor main features: | Intel Turbo Boost Technology |
| Cache memory: | 12 MB L3 Cache |
| Cache per processor: | 12 MB |
| Ram: | 16 GB (installed) / 32 GB (max) - DDR4 SDRAM |
| Storage controller: | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Hard drive: | SSD 512 GB - PCI Express - M.2 2280 - NVM Express (NVMe), Quad-level Cell (QLC) |
| Optical storage: | No optical drive |
| Monitor: | 23.8" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) @ 60 Hz - 16:9 |
| Graphics controller: | Intel Iris Xe Graphics Dynamic Video Memory Technology |
| Camera: | Yes |
| Audio output: | Stereo |
| Networking: | GigE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, 802.11ax, Bluetooth Dual-Mode |
| Power: | (50/60 Hz) |
| Os provided: | Windows 11 Pro |
| Software included: | HP Support Assistant, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, McAfee LiveSafe, HP JumpStart, HP Cloud Recovery, X |
| Colour: | Iron grey |
| Dimensions (wxdxh): | 54.062 cm x 18.37 cm x 41.901 cm |
| Weight: | 5.37 kg |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year - on-site |
Aprašymas
Take care of business on the capable and affordable HP ProOne 240 all-in-one PC with an Intel processor. The 23.8-inch diagonal display will look great in your workspace and has plenty of room for collaboration with coworkers.
Funkcijos
Reliable technology
Built for modern workstyles
Sleek, professional design