HP 240 G8 Intel Core i3-1005G1 14in
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 1F3Q5EA#ABB
Prekės kodas (MPN): 1F3Q5EA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 941,79 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 240 G8 Notebook - 14" - Core i3 1005G1 - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English |
| Processor: | Intel Core i3 (10th Gen) 1005G1 / 1.2 GHz (3.4 GHz) / 4 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Display: | 14" WLED 1366 x 768 / HD |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour: | Dark ash silver |
| Dimensions (wxdxh): | 32.4 cm x 22.59 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.47 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
Aprašymas Get connected with the HP 240 laptop PC with powerful technology and a streamlined chassis that's easy to take everywhere you go. Complete business tasks with a powerful processor and essential collaboration tools. Funkcijos Nice and light Built for work and ready for fun Well-connected |
| Product description: | HP 240 G8 Notebook - 14" - Core i3 1005G1 - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | Win 10 Pro 64-bit - English |
| Processor: | Intel Core i3 (10th Gen) 1005G1 / 1.2 GHz (3.4 GHz) / 4 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 256 GB SSD - NVMe, HP Value |
| Display: | 14" WLED 1366 x 768 / HD |
| Graphics: | Intel UHD Graphics |
| Keyboard: | International English |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, Gigabit Ethernet |
| Battery: | 3-cell |
| Security: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Colour: | Dark ash silver |
| Dimensions (wxdxh): | 32.4 cm x 22.59 cm x 1.99 cm |
| Weight: | 1.47 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year Limited warranty - batter |
Aprašymas
Get connected with the HP 240 laptop PC with powerful technology and a streamlined chassis that's easy to take everywhere you go. Complete business tasks with a powerful processor and essential collaboration tools.
Funkcijos
Nice and light
Built for work and ready for fun
Well-connected