HP 235 Wireless Mouse Keyboard Combo - Black - EST
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): 1Y4D0UT#ARK
Prekės kodas (MPN): 1Y4D0UT#ARK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 11 vnt. 1-5 d.d. 11 / - vnt. | - | 33,44 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/1Y4D0UT%23ARK_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Recommendedusage: | Office |
| Connectivitytechnology: | Wireless |
| Deviceinterface: | RF Wireless |
| Keyboardkeyswitch: | Membrane |
| Pointingdevice: | No |
| Keyboardformfactor: | Full-size (100%) |
| Numerickeypad: | Yes |
| Keytraveldistance: | 2.5 mm |
| Frequencyband: | 2.4 GHz |
| Backlight: | No |
| Productcolour: | Black |
| Powersourcetype: | Battery |
| Keyboardbatterytype: | AAA |
| Mouseincluded: | Yes |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 440 x 146.2 x 27.6 mm |
| Keyboardweight: | 500 g |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/1Y4D0UT%23ARK.pdf |