HP 230 Wireless Mouse Keyboard Combo - White - EST
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): 3L1F0AA#ARK
Prekės kodas (MPN): 3L1F0AA#ARK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 55,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/3L1F0AA%23ARK_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/3L1F0AA%23ARK_6.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Connectivitytechnology: | Wireless |
| Deviceinterface: | RF Wireless |
| Keyboardkeyswitch: | Membrane |
| Pointingdevice: | No |
| Keyboardformfactor: | Full-size (100%) |
| Numerickeypad: | Yes |
| Frequencyband: | 2.4 GHz |
| Backlight: | No |
| Productcolour: | White |
| Usbtypecchargingport: | Yes |
| Mouseincluded: | Yes |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 440 x 146.2 x 27.6 mm |
| Keyboardweight: | 500 g |
| Numberofproductsincluded: | 2 pc(s) |
| Acadapterincluded: | No |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/3L1F0AA%23ARK.pdf |