HP 225 Wireless Keyboard - Black - US ENG
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 30,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Keyboardtype: | Standard |
| Wirelesscompatability: | Yes |
| Localization: | EN |
| Numberofkeys: | - |
| Keycablelength: | - |
| Interface: | Bluetooth |
| Power: | AAA |
| Powerfeatures: | Battery life: up to 16 months |
| Software: | - |
| Systemrequirements: | - |
| Color: | Black |
| Packagecontents: | - |
| Width: | 425.9 mm |
| Depth: | 146.1 mm |
| Height: | 26.8 mm |
| Packagedimensions: | - |
| Packageweight: | 0.580 kg |
| Warranty: | 1 year |