HP 200 AIO G4 i3-10110U 21.5in 8GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 9UG18EA#AKD
Prekės kodas (MPN): 9UG18EA#AKD
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1001,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 200 G4 - all-in-one - Core i3 10110U 2.1 GHz - 8 GB - SSD 256 GB - LED 21.5" |
| Type: | Personal computer - all-in-one |
| Bundled services: | HP 3 years Next Business Day Hardware Support Extension for Desktops (Poland) - Unit Only |
| Localisation: | Language: Polish / region: Poland |
| Processor: | Intel Core i3 (10th Gen) 10110U / 2.1 GHz (, up to 4.1 GHz, (Dual-Core) |
| Processor socket: | FCBGA1528 Socket |
| Processor main features: | Hyper-Threading Technology, Intel Turbo Boost Technology 2, Intel Smart Cache |
| Cache memory: | 4 MB |
| Cache per processor: | 4 MB |
| Ram: | 8 GB (installed) / 32 GB (max) - DDR4 SDRAM - non-ECC |
| Storage controller: | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Hard drive: | SSD 256 GB - PCI Express - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optical storage: | DVD-Writer |
| Card reader: | 3 in 1 |
| Monitor: | 21.5" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) - 16:9 |
| Graphics controller: | Intel UHD Graphics |
| Camera: | Yes |
| Audio output: | Stereo |
| Networking: | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 4.2 |
| Os provided: | Windows 10 Pro 64-bit Edition |
| Colour: | Iron grey |
| Dimensions (wxdxh): | 49.03 cm x 5.81 cm x 32.2 cm |
| Weight: | 5.15 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year - on-site |
Aprašymas HP 200 G4 features clean and simple commercial design, that looks great in your workspace. Powerful processors help you quickly get through daily tasks, while the 21.5-inch diagonal display has plenty of room for collaboration with co-workers. Funkcijos Sleek and professional design Powered for business Great video and privacy High performance and high portability Critical data security Tons of storage |
| Product description: | HP 200 G4 - all-in-one - Core i3 10110U 2.1 GHz - 8 GB - SSD 256 GB - LED 21.5" |
| Type: | Personal computer - all-in-one |
| Bundled services: | HP 3 years Next Business Day Hardware Support Extension for Desktops (Poland) - Unit Only |
| Localisation: | Language: Polish / region: Poland |
| Processor: | Intel Core i3 (10th Gen) 10110U / 2.1 GHz (, up to 4.1 GHz, (Dual-Core) |
| Processor socket: | FCBGA1528 Socket |
| Processor main features: | Hyper-Threading Technology, Intel Turbo Boost Technology 2, Intel Smart Cache |
| Cache memory: | 4 MB |
| Cache per processor: | 4 MB |
| Ram: | 8 GB (installed) / 32 GB (max) - DDR4 SDRAM - non-ECC |
| Storage controller: | SATA (SATA 6Gb/s) |
| Hard drive: | SSD 256 GB - PCI Express - M.2 2280 - NVM Express (NVMe) |
| Optical storage: | DVD-Writer |
| Card reader: | 3 in 1 |
| Monitor: | 21.5" - LED - 1920 x 1080 (Full HD) - 16:9 |
| Graphics controller: | Intel UHD Graphics |
| Camera: | Yes |
| Audio output: | Stereo |
| Networking: | 1GbE, 802.11a, 802.11b/g/n, Wi-Fi 5, Bluetooth 4.2 |
| Os provided: | Windows 10 Pro 64-bit Edition |
| Colour: | Iron grey |
| Dimensions (wxdxh): | 49.03 cm x 5.81 cm x 32.2 cm |
| Weight: | 5.15 kg |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year - on-site |
Aprašymas
HP 200 G4 features clean and simple commercial design, that looks great in your workspace. Powerful processors help you quickly get through daily tasks, while the 21.5-inch diagonal display has plenty of room for collaboration with co-workers.
Funkcijos
Sleek and professional design
Powered for business
Great video and privacy
High performance and high portability
Critical data security
Tons of storage