HP 1TB SATA 6Gb/s 7200 HDD
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): LQ037AA
Prekės kodas (MPN): LQ037AA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 127,68 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP - hard drive - 1 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 1 TB |
| Form factor: | 3.5" x 1/3H |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 32 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Dimensions (wxdxh): | 8.89 cm x 10.17 cm x 2.54 cm |
| Designed for: | Workstation Z1 G5 Entry, Z2 G4, Z2 G5, Z2 G8, Z2 G9 (SFF, tower), z210, Z220, Z230, Z4 G4, Z420, Z6 G4, Z6 |
HP 1TB SATA 6Gb/s 7200 HDD |
| Product description: | HP - hard drive - 1 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 1 TB |
| Form factor: | 3.5" x 1/3H |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Buffer size: | 32 MB |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Dimensions (wxdxh): | 8.89 cm x 10.17 cm x 2.54 cm |
| Designed for: | Workstation Z1 G5 Entry, Z2 G4, Z2 G5, Z2 G8, Z2 G9 (SFF, tower), z210, Z220, Z230, Z4 G4, Z420, Z6 G4, Z6 |
HP 1TB SATA 6Gb/s 7200 HDD