HP 1TB 7200rpm SATA HDD
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): L3M56AA
Prekės kodas (MPN): L3M56AA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 210,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP - hard drive - 1 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 1 TB |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Native Command Queuing (NCQ) |
| Dimensions (wxdxh): | 70 mm 9.5 mm |
| Weight: | 115 g |
| Designed for: | EliteBook 850 G2 Notebook; ZBook 14 G2 Mobile Workstation, 15 G2 Mobile Workstation, 15 G3 Mobile Workstat |
HP 1TB 7200rpm SATA HDD |
| Product description: | HP - hard drive - 1 TB - SATA 6Gb/s |
| Type: | Hard drive - internal |
| Capacity: | 1 TB |
| Interface: | SATA 6Gb/s |
| Data transfer rate: | 600 MBps |
| Spindle speed: | 7200 rpm |
| Features: | Native Command Queuing (NCQ) |
| Dimensions (wxdxh): | 70 mm 9.5 mm |
| Weight: | 115 g |
| Designed for: | EliteBook 850 G2 Notebook; ZBook 14 G2 Mobile Workstation, 15 G2 Mobile Workstation, 15 G3 Mobile Workstat |
HP 1TB 7200rpm SATA HDD