HP 17-cp2216nw 17.3 FHD AMD R5-7520U/8GB/512GB/AMD Radeon Graphics/WIN11 Home/ENG kbd/Silver/2Y Warranty | HP
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): C39NBEA
Prekės kodas (MPN): C39NBEA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 764,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | HP |
| Paper/Pasteboard: | 290 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 2.37 kg |
| TI weight (kg): | 0.2 kg |
| Gross depth (mm): | 407 mm |
| Gross width (mm): | 257 mm |
| Gross height (mm): | 20 mm |
| Volume (m3): | 0.00209198 m³ |
| Net weight: | 2.07 kg |
| Tare weight (kg): | 0.3 kg |
| Palette Qty: | 413 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | HP |
| Paper/Pasteboard: | 290 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 2.37 kg |
| TI weight (kg): | 0.2 kg |
| Gross depth (mm): | 407 mm |
| Gross width (mm): | 257 mm |
| Gross height (mm): | 20 mm |
| Volume (m3): | 0.00209198 m³ |
| Net weight: | 2.07 kg |
| Tare weight (kg): | 0.3 kg |
| Palette Qty: | 413 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |