HP 16GB DDR5 4800 SODIMM Memory
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 5S4C4AA#ABB
Prekės kodas (MPN): 5S4C4AA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 397,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP - DDR5 - module - 16 GB - SO-DIMM 262-pin - 4800 MHz |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 16 GB |
| Memory type: | DDR5 SDRAM - SO-DIMM 262-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Speed: | 4800 MHz |
| Oem manufacturer equivalent part: | HP 5S4C4AA |
| Localisation: | English / Europe |
| Designed for: | HP ENVY 27-cp0XX |
HP 16GB DDR5 4800 SODIMM Memory |
| Product description: | HP - DDR5 - module - 16 GB - SO-DIMM 262-pin - 4800 MHz |
| Product type: | Memory module |
| Capacity: | 16 GB |
| Memory type: | DDR5 SDRAM - SO-DIMM 262-pin |
| Upgrade type: | System specific |
| Speed: | 4800 MHz |
| Oem manufacturer equivalent part: | HP 5S4C4AA |
| Localisation: | English / Europe |
| Designed for: | HP ENVY 27-cp0XX |
HP 16GB DDR5 4800 SODIMM Memory