HP 15s-fq5013ny i7-1255U 15i 8GB 512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 7B8X5EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 7B8X5EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1031,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Laptop 15s-fq5013ny - 15.6" - Intel Core i7 - 1255U - 8 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | FreeDOS - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (12th Gen) - 1255U up to 4.7 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (2 x 4 GB (customer non-accessible / non-upgradeable)) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | Imagepad |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 |
| Battery: | 3-cell - up to 10 hours |
| Colour: | Natural silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.85 cm x 24.2 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.69 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - EPEAT Climate+ |
Aprašymas Do your thing, all day and wherever you prefer, thanks to the HP laptop with a lightweight design and long battery life. Enjoy comfortable computing with a flicker-free screen and experience reliable performance thanks to an advanced processor. Funkcijos Thin and light with a micro-edge display Stay connected with a long battery life Reliable performance for every day Full HD display Wi-Fi 5 and Bluetooth 5.0 |
| Product description: | HP Laptop 15s-fq5013ny - 15.6" - Intel Core i7 - 1255U - 8 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | FreeDOS - English / Estonian / Latvian / Lithuanian |
| Processor: | Intel Core i7 (12th Gen) - 1255U up to 4.7 GHz / 12 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (2 x 4 GB (customer non-accessible / non-upgradeable)) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | Intel Iris Xe Graphics |
| Input device: | Imagepad |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 |
| Battery: | 3-cell - up to 10 hours |
| Colour: | Natural silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.85 cm x 24.2 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.69 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Environmental standards: | - EPEAT Climate+ |
Aprašymas
Do your thing, all day and wherever you prefer, thanks to the HP laptop with a lightweight design and long battery life. Enjoy comfortable computing with a flicker-free screen and experience reliable performance thanks to an advanced processor.
Funkcijos
Thin and light with a micro-edge display
Stay connected with a long battery life
Reliable performance for every day
Full HD display
Wi-Fi 5 and Bluetooth 5.0