HP 15s-eq3010ny R7 5825U 15i 16GB 512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 7D1E4EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 7D1E4EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 858,48 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Laptop 15s-eq3010ny - 15.6" - Ryzen 7 5825U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | FreeDOS |
| Processor: | AMD Ryzen 7 5825U / 2 GHz (4.5 GHz) / 16 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (2 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | AMD Radeon Graphics |
| Input device: | Imagepad |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 |
| Battery: | 3-cell - up to 9.75 hours |
| Colour: | Natural silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.85 cm x 24.2 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.69 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
HP 15s-eq3010ny AMD Ryzen 7 5825U 15.6inch FHD 16GB DDR4 512GB HDD PCIe AMD Radeon Integrated Graphics FREEDOS Warranty 1/1/0 EURO |
| Product description: | HP Laptop 15s-eq3010ny - 15.6" - Ryzen 7 5825U - 16 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | FreeDOS |
| Processor: | AMD Ryzen 7 5825U / 2 GHz (4.5 GHz) / 16 MB Cache |
| Memory: | 16 GB DDR4 (2 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | AMD Radeon Graphics |
| Input device: | Imagepad |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 |
| Battery: | 3-cell - up to 9.75 hours |
| Colour: | Natural silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.85 cm x 24.2 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.69 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
HP 15s-eq3010ny AMD Ryzen 7 5825U 15.6inch FHD 16GB DDR4 512GB HDD PCIe AMD Radeon Integrated Graphics FREEDOS Warranty 1/1/0 EURO