HP 15s-eq3009ny R5 5625U 15i 8GB 512GB
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 7D1D7EA#B1R
Prekės kodas (MPN): 7D1D7EA#B1R
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 681,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Laptop 15s-eq3009ny - 15.6" - AMD Ryzen 5 - 5625U - 8 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | FreeDOS |
| Processor: | AMD Ryzen 5 5625U / 2.3 GHz, up to 4.3 GHz / 16 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | AMD Radeon Graphics |
| Input device: | Imagepad |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 |
| Battery: | 3-cell - up to 9.75 hours |
| Colour: | Natural silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.85 cm x 24.2 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.69 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
Aprašymas Stay connected all day with the super-reliable HP laptop PC. Travel with ease thanks to your PC's thin and light design. Confidently take on your busiest day with a reliable processor, abundant storage, and a long-lasting battery. When you're ready to unwind, kick back and enjoy every bit of detail on this micro-edge-bezel display. Funkcijos Lightweight design and a micro-edge display Extend your productivity with all-day power Reliable performance Full HD display Anti-glare panel |
| Product description: | HP Laptop 15s-eq3009ny - 15.6" - AMD Ryzen 5 - 5625U - 8 GB RAM - 512 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Notebook |
| Operating system: | FreeDOS |
| Processor: | AMD Ryzen 5 5625U / 2.3 GHz, up to 4.3 GHz / 16 MB Cache |
| Memory: | 8 GB DDR4 (1 x 8 GB (non customer accessible / upgradeable)) |
| Storage: | 512 GB SSD - NVMe |
| Display: | 15.6" 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | AMD Radeon Graphics |
| Input device: | Imagepad |
| Keyboard: | International English |
| Numeric keypad: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2 |
| Battery: | 3-cell - up to 9.75 hours |
| Colour: | Natural silver |
| Dimensions (wxdxh): | 35.85 cm x 24.2 cm x 1.79 cm |
| Weight: | 1.69 kg |
| Localisation: | Language: English, Latvian, Lithuanian, Estonian / region: Baltic Region |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - parts and labour - 1 year |
Aprašymas
Stay connected all day with the super-reliable HP laptop PC. Travel with ease thanks to your PC's thin and light design. Confidently take on your busiest day with a reliable processor, abundant storage, and a long-lasting battery. When you're ready to unwind, kick back and enjoy every bit of detail on this micro-edge-bezel display.
Funkcijos
Lightweight design and a micro-edge display
Extend your productivity with all-day power
Reliable performance
Full HD display
Anti-glare panel