HP 15-fd0217nw 15.6 FHD Intel Core i3-N305/8GB/512GB/Intel UHD Graphics/WIN11 Home/ENG kbd/Silver/2Y Warranty | HP
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): C1LS9EA
Prekės kodas (MPN): C1LS9EA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | >50 vnt. 1-5 d.d. >50 / - vnt. | 606,85 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | HP |
| Paper/Pasteboard: | 290 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 1.89 kg |
| TI weight (kg): | 0.2 kg |
| Gross depth (mm): | 359 mm |
| Gross width (mm): | 236 mm |
| Gross height (mm): | 18 mm |
| Volume (m3): | 0.001525032 m³ |
| Net weight: | 1.59 kg |
| Tare weight (kg): | 0.3 kg |
| Net weight master carton: | 6.36 kg |
| Tare weight master carton: | 1.2 kg |
| Palette Qty: | 528 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Producer: | HP |
| Paper/Pasteboard: | 290 g |
| Plastic (No PET): | 10 g |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 1.89 kg |
| TI weight (kg): | 0.2 kg |
| Gross depth (mm): | 359 mm |
| Gross width (mm): | 236 mm |
| Gross height (mm): | 18 mm |
| Volume (m3): | 0.001525032 m³ |
| Net weight: | 1.59 kg |
| Tare weight (kg): | 0.3 kg |
| Net weight master carton: | 6.36 kg |
| Tare weight master carton: | 1.2 kg |
| Palette Qty: | 528 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |