HP 15 | 15-fc0217nw | Silver | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | AMD Ryzen 7 | 5825U | 16 GB | DDR4 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Graphics | Windows 11 Home | 8
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): C2EY0EA
Prekės kodas (MPN): C2EY0EA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 764,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 90.00 mm |
| Gross height (mm): | 450.00 mm |
| Gross weight: | 1.89 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 1.59 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | HP |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Internal memory: | 16 GB |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 5825U |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Colour of product: | Silver |
| Processor cores: | 8 |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| HD type: | FHD |
| Diagonal: | 15.6 " |
| Camera: | HD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Processor boost frequency: | 4.5 GHz |
| On-board graphics adapter model: | Intel Graphics |
| Producer product name: | 15-fc0217nw |
| Producer product family: | 15 |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Touchscreen: | No |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Keyboard language: | English |
| Panel type: | IPS |
| Palette Qty: | 71 pc(s) |
| Keyboard backlit: | No |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Display surface: | Anti-glare |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery capacity (Watt hours): | 41 Wh |
| Front camera: | HD |
| Processor frequency: | 2.0 GHz |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Gross depth (mm): | 90.00 mm |
| Gross height (mm): | 450.00 mm |
| Gross weight: | 1.89 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 1.59 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 250.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | HP |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Internal memory: | 16 GB |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 5825U |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Colour of product: | Silver |
| Processor cores: | 8 |
| Solid-state drive capacity: | 512 GB |
| HD type: | FHD |
| Diagonal: | 15.6 " |
| Camera: | HD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Processor boost frequency: | 4.5 GHz |
| On-board graphics adapter model: | Intel Graphics |
| Producer product name: | 15-fc0217nw |
| Producer product family: | 15 |
| Processor family: | AMD Ryzen 7 |
| Touchscreen: | No |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Bluetooth: | Yes |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Keyboard language: | English |
| Panel type: | IPS |
| Palette Qty: | 71 pc(s) |
| Keyboard backlit: | No |
| Battery warranty: | 12 month(s) |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Display surface: | Anti-glare |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Battery capacity (Watt hours): | 41 Wh |
| Front camera: | HD |
| Processor frequency: | 2.0 GHz |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| HDMI ports quantity: | 1 |