HP 15 | 15-fc0041ny | Silver | 15.6 " | FHD | 1920 x 1080 pixels | AMD Ryzen 5 | 5625U | 16 GB | DDR4-SDRAM | Solid-state drive capacity 256 GB | AMD Radeon Graphics | Windows 11 Home | 802.11ax
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): C36BXEA
Prekės kodas (MPN): C36BXEA
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 70 vnt. 2026-05-04 - / 70 vnt. | 724,82 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 250.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 1.89 kg |
| Gross width (mm): | 390.00 mm |
| Net weight: | 1.59 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 280.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | HP |
| Palette Qty: | 354 pc(s) |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Total storage capacity: | 256 GB |
| Processor frequency: | 2.3 GHz |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 5625U |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Internal memory: | 16 GB |
| Colour of product: | Silver |
| Solid-state drive capacity: | 256 GB |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Processor boost frequency: | 4.3 GHz |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon Graphics |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Processor cores: | 6 |
| Diagonal: | 15.6 " |
| Producer product name: | 15-fc0041ny |
| Producer product family: | 15 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Battery capacity (Watt hours): | 41 Wh |
| Keyboard backlit: | No |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Keyboard language: | English |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 250.00 mm |
| Gross height (mm): | 25.00 mm |
| Gross weight: | 1.89 kg |
| Gross width (mm): | 390.00 mm |
| Net weight: | 1.59 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 280.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| TI weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | HP |
| Palette Qty: | 354 pc(s) |
| Processor family: | AMD Ryzen 5 |
| Touchscreen: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Total storage capacity: | 256 GB |
| Processor frequency: | 2.3 GHz |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Brightness: | 300 cd/m² |
| Bluetooth version: | 5.4 |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | 5625U |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Internal memory: | 16 GB |
| Colour of product: | Silver |
| Solid-state drive capacity: | 256 GB |
| HD type: | FHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | 802.11ax |
| Processor boost frequency: | 4.3 GHz |
| On-board graphics adapter model: | AMD Radeon Graphics |
| Display: | 1920 x 1080 pixels |
| Processor cores: | 6 |
| Diagonal: | 15.6 " |
| Producer product name: | 15-fc0041ny |
| Producer product family: | 15 |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Battery capacity (Watt hours): | 41 Wh |
| Keyboard backlit: | No |
| Aspect ratio: | 16:9 |
| Keyboard language: | English |
| Warranty: | 24 month(s) |