HP 142A Black Toner Cartridge, 950 pages, for HP LaserJet M110w, M110we, M140w, M140we
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): W1420A
Prekės kodas (MPN): W1420A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | - / - | - | 63,14 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/W1420A_2.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Quantityperpack: | 1 pc(s) |
| Printingcolours: | Black |
| Brandcompatibility: | HP |
| Operatingtemperaturett: | 15 - 32.5 °C |
| Operatingrelativehumidityhh: | 20 - 80% |
| Packagewidth: | 3750 mm |
| Packagedepth: | 1080 mm |
| Packageheight: | 125 mm |
| Width: | 375 mm |
| Depth: | 108 mm |
| Height: | 125 mm |
| Warranty: | 24 months |
| Productcondition: | Original |