HP 135A Black Toner Cartridge - (W1350A)
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 45 vnt. 1-5 d.d. 45 / - vnt. | - | 62,92 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Suppliestype: | Toner cartridge |
| Pageyieldcolor: | - |
| Pageyieldbw: | 1,100 |
| Colourofcartridges: | Black |
| Mediadimensions: | - |
| Materialweight: | - |
| Mediafinish: | - |
| Primarymaterial: | - |
| Coresize: | - |
| Perpackage: | 1 |
| Capacity: | - |
| Compatibleproducts: | - |
| Width: | 364 mm |
| Depth: | 109 mm |
| Height: | 136 mm |
| Grossweight: | 0.740 kg |
| Warranty: | 6 months |
| Warrantyconditions: | - |