HP 125 USB WD KBD Bulk 12
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): 266C9A6#ABB
Prekės kodas (MPN): 266C9A6#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 257,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP 125 - keyboard - QWERTY - English |
| Device type: | Keyboard |
| Packaged quantity: | 12 (specifications are for single item) |
| Interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wired |
| Localization and layout: | QWERTY English |
| Dimensions (wxdxh): | 43.6 cm x 13.8 cm x 2.03 cm |
| Weight: | 471.5 g |
| Designed for: | HP 34; Elite Mobile Thin Client mt645 G7; Laptop 15; Presence Small Space Solution Plus AI Camera with Zoo |
Aprašymas The three zone, full size HP 125 Wired Keyboard includes 0-6 degree adjustable feet so you'll be able to type comfortably. Plus, an LED indicator for the Caps, Number and Function lock easily reminds you when these features are active. Funkcijos Designed for comfort Plug and play connectivity Responsibly made Easy cleaning |
| Product description: | HP 125 - keyboard - QWERTY - English |
| Device type: | Keyboard |
| Packaged quantity: | 12 (specifications are for single item) |
| Interface: | USB |
| Connectivity technology: | Wired |
| Localization and layout: | QWERTY English |
| Dimensions (wxdxh): | 43.6 cm x 13.8 cm x 2.03 cm |
| Weight: | 471.5 g |
| Designed for: | HP 34; Elite Mobile Thin Client mt645 G7; Laptop 15; Presence Small Space Solution Plus AI Camera with Zoo |
Aprašymas
The three zone, full size HP 125 Wired Keyboard includes 0-6 degree adjustable feet so you'll be able to type comfortably. Plus, an LED indicator for the Caps, Number and Function lock easily reminds you when these features are active.
Funkcijos
Designed for comfort
Plug and play connectivity
Responsibly made
Easy cleaning