HP 125 G2 USB Wired Keyboard, Sanitizable, Copilot Key - Black - ESTONIAN
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): AY2Y7AA#ARK
Prekės kodas (MPN): AY2Y7AA#ARK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S3 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | - | 21,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Productpicture1: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/AY2Y7AA%23ARK_2.jpg |
| Productpicture5: | https://www.tdbaltic.ee/images/products/HP/AY2Y7AA%23ARK_6.jpg |
| Producthighlights: |
|
| Recommendedusage: | Office |
| Connectivitytechnology: | Wired |
| Deviceinterface: | USB |
| Pointingdevice: | No |
| Keyboardformfactor: | Full-size (100%) |
| Numerickeypad: | Yes |
| Keytraveldistance: | 3 mm |
| Backlight: | No |
| Productcolour: | Black |
| Powersourcetype: | USB |
| Mouseincluded: | No |
| Keyboarddimensionswxdxh: | 436 x 138 x 20.5 mm |
| Keyboardweight: | 460 g |
| Numberofproductsincluded: | 1 pc(s) |
| Warranty: | 12 months |
| Productcondition: | Original |
| Manufdatasheet: | https://www.tdbaltic.ee/leaflets/HP/AY2Y7AA%23ARK.pdf |