HP 1011 Tablet M-5Y51 11.6 8GB/256 PC
Gamintojas: HP INC.
Prekės kodas (MPN): L5G44EA#ABB
Prekės kodas (MPN): L5G44EA#ABB
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 3016,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | HP Elite x2 1011 G1 - 11.6" - Intel Core M - 5Y51 - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Tablet - with keyboard dock |
| Operating system: | Win 8.1 Pro 64-bit |
| Processor: | Intel Core M 5Y51 / 1.1 GHz, up to 2.6 GHz / 4 MB Cache |
| Memory: | 8 GB LPDDR3 (provided memory is soldered) |
| Storage: | 256 GB SSD |
| Display: | 11.6" LED backlight touchscreen 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | Intel HD Graphics 5300 |
| Input device: | Keyboard, ForcePad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0 |
| Dockable: | Yes |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 1.2) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh) - tablet with: | 29.8 cm x 20.61 cm x 2.08 cm |
| Weight: | 1.54 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - 3 years |
Aprašymas Tablet or Ultrabook how about both? The one device you need for wherever business takes you. This highly mobile device with 5th gen Intel Core M processors and unmatched durability comes fully equipped with HP's leading security and manageability. Enable easy content creation and advanced keyboard experience with the HP premium keyboard, a full-sized, island-style backlit design with rows of function and shortcut keys, LED indicators, and a forcepad. Meet the specific needs of your business with accessories made to boost efficiency, including an optional enterprise wireless dock, power keyboard, lightweight travel keyboard, and Wacom pen. Take security seriously with HP Sure Start, HP BIOSphere, HP Client Security, TPM, and an optional Self-Encrypting Drive (SED). Help control access to your device with a smart card reader and fingerprint reader in the power keyboard. Funkcijos The only 1 your business needs HP Elite style and substance Adapts to your work style Tight security |
| Product description: | HP Elite x2 1011 G1 - 11.6" - Intel Core M - 5Y51 - 8 GB RAM - 256 GB SSD - Intl English |
| Product type: | Tablet - with keyboard dock |
| Operating system: | Win 8.1 Pro 64-bit |
| Processor: | Intel Core M 5Y51 / 1.1 GHz, up to 2.6 GHz / 4 MB Cache |
| Memory: | 8 GB LPDDR3 (provided memory is soldered) |
| Storage: | 256 GB SSD |
| Display: | 11.6" LED backlight touchscreen 1920 x 1080 / Full HD |
| Graphics: | Intel HD Graphics 5300 |
| Input device: | Keyboard, ForcePad |
| Keyboard: | International English |
| Keyboard backlight: | Yes |
| Integrated webcam: | Yes |
| Networking: | 802.11a/b/g/n, Bluetooth 4.0 |
| Dockable: | Yes |
| Security: | Trusted Platform Module (TPM 1.2) Security Chip, fingerprint reader, smart card reader |
| Dimensions (wxdxh) - tablet with: | 29.8 cm x 20.61 cm x 2.08 cm |
| Weight: | 1.54 kg |
| Localisation: | Language: English / region: Europe |
| Environmental standards: | ENERGY STAR Qualified |
| Manufacturer warranty: | Limited warranty - 3 years |
Aprašymas
Tablet or Ultrabook how about both? The one device you need for wherever business takes you. This highly mobile device with 5th gen Intel Core M processors and unmatched durability comes fully equipped with HP's leading security and manageability.
Enable easy content creation and advanced keyboard experience with the HP premium keyboard, a full-sized, island-style backlit design with rows of function and shortcut keys, LED indicators, and a forcepad.
Meet the specific needs of your business with accessories made to boost efficiency, including an optional enterprise wireless dock, power keyboard, lightweight travel keyboard, and Wacom pen.
Take security seriously with HP Sure Start, HP BIOSphere, HP Client Security, TPM, and an optional Self-Encrypting Drive (SED). Help control access to your device with a smart card reader and fingerprint reader in the power keyboard.
Funkcijos
The only 1 your business needs
HP Elite style and substance
Adapts to your work style
Tight security