HP | REFURBISHED Grade A HP EliteBook 840 G8 | 14 " | FHD | Intel Core i5 | i5-1135G7 | 8 GB | Solid-state drive capacity 256 GB | Intel Iris Xe Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language Swed
Gamintojas: HP
Prekės kodas (MPN): HP840G8i58256A
Prekės kodas (MPN): HP840G8i58256A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 380,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 430.00 mm |
| Gross height (mm): | 280.00 mm |
| Gross weight: | 1.50 kg |
| Gross width (mm): | 70.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | HP |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 205 pc(s) |
| Internal memory: | 8 GB |
| Solid-state drive capacity: | 256 GB |
| HD type: | FHD |
| On-board graphics adapter model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Touchscreen: | No |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Total storage capacity: | 256 GB |
| Diagonal: | 14 " |
| Keyboard language: | Swedish |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | i5-1135G7 |
| Producer product name: | HP EliteBook 840 G8 |
| Producer product family: | REFURBISHED Grade A |
| Gross depth (mm): | 430.00 mm |
| Gross height (mm): | 280.00 mm |
| Gross weight: | 1.50 kg |
| Gross width (mm): | 70.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 300.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Classification of battery: | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery: | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery: | Accumulator |
| Embeeded battery: | Yes |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer: | HP |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty: | 205 pc(s) |
| Internal memory: | 8 GB |
| Solid-state drive capacity: | 256 GB |
| HD type: | FHD |
| On-board graphics adapter model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Touchscreen: | No |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Total storage capacity: | 256 GB |
| Diagonal: | 14 " |
| Keyboard language: | Swedish |
| Storage media: | SSD |
| Processor model: | i5-1135G7 |
| Producer product name: | HP EliteBook 840 G8 |
| Producer product family: | REFURBISHED Grade A |