Hisense Mini LED Smart TV | 55U6NQ | 55" | Smart TV | VIDAA OS | UHD | Black
Gamintojas: Hisense
Prekės kodas (MPN): 55U6NQ
Prekės kodas (MPN): 55U6NQ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 556,06 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 1232.00 mm |
| Gross weight: | 18.50 kg |
| Gross width (mm): | 1387.00 mm |
| Net weight: | 13.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4320.00 g |
| Plastic (No PET): | 1080.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.40 kg |
| Volume (m3): | 0.25 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Weight with stand: | 13.1 kg |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Dimensions (W x D x H) with stand: | 1232 x 313 x 778 mm |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 55U6NQ |
| Producer product family: | Mini LED Smart TV |
| Operating system installed: | VIDAA OS |
| Digital signal format system: | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Display diagonal: | 55" |
| Palette Qty: | 8 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 145.00 mm |
| Gross height (mm): | 1232.00 mm |
| Gross weight: | 18.50 kg |
| Gross width (mm): | 1387.00 mm |
| Net weight: | 13.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4320.00 g |
| Plastic (No PET): | 1080.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.40 kg |
| Volume (m3): | 0.25 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Display: | 3840 x 2160 pixels |
| Smart TV: | Yes |
| Weight with stand: | 13.1 kg |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Dimensions (W x D x H) with stand: | 1232 x 313 x 778 mm |
| Colour of product: | Black |
| HD type: | UHD |
| Wi-Fi: | Yes |
| Producer product name: | 55U6NQ |
| Producer product family: | Mini LED Smart TV |
| Operating system installed: | VIDAA OS |
| Digital signal format system: | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Display diagonal: | 55" |
| Palette Qty: | 8 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |