Hisense 86MR6DE 86" GoBoard Live Advanced Interactive Display with Integrated 4K Camera 3840x2160/350cd/m2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 2070,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 1303.00 mm |
| Gross weight: | 74.50 kg |
| Gross width (mm): | 2095.00 mm |
| Net weight: | 58.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 12800.00 g |
| Plastic (No PET): | 3200.00 g |
| Tare weight (kg): | 16.00 kg |
| Volume (m3): | 0.66 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 240.00 mm |
| Gross height (mm): | 1303.00 mm |
| Gross weight: | 74.50 kg |
| Gross width (mm): | 2095.00 mm |
| Net weight: | 58.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 12800.00 g |
| Plastic (No PET): | 3200.00 g |
| Tare weight (kg): | 16.00 kg |
| Volume (m3): | 0.66 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Warranty: | 36 month(s) |