HISENSE 75in Ultra HD LED H75B7510
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): H75B7510
Prekės kodas (MPN): H75B7510
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1380,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense H75B7510 B7500 Series - 75" LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 75" |
| Colour: | Silver |
| Platform: | VIDAA U3.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| Frame rate & enhancement tec: | 1800 Picture Criteria Index |
| Video interface: | HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN |
| Lcd backlight technology: | LED backlight |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, MAXDOME, Amazon Video, HbbTV, Foxxum, Anyview Cast, Rakuten TV, DAZN |
| Picture enhancements: | UHD Upscaling, Noise Reduction, MEMC |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V |
| Energy class: | Class A |
| Power consumption (on mode): | 200 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 292 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 167.6 cm x 7.7 cm x 96.5 cm |
| Weight: | 25.3 kg |
Aprašymas Bring your entertainment to life with brilliant Ultra HD HDR. Hisense B7500 Smart TV immerses you in breathtaking detail, offering 4x more pixels than Full HD. Dolby Vision HDR delivers brighter highlights and blacks darker. Funkcijos Vivid, lifelike images with Dolby Vision HDR Superior screen resolution Seamless unibody design Tangle-free cable management |
| Product description: | Hisense H75B7510 B7500 Series - 75" LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 75" |
| Colour: | Silver |
| Platform: | VIDAA U3.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| Frame rate & enhancement tec: | 1800 Picture Criteria Index |
| Video interface: | HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN |
| Lcd backlight technology: | LED backlight |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, MAXDOME, Amazon Video, HbbTV, Foxxum, Anyview Cast, Rakuten TV, DAZN |
| Picture enhancements: | UHD Upscaling, Noise Reduction, MEMC |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V |
| Energy class: | Class A |
| Power consumption (on mode): | 200 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 292 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 167.6 cm x 7.7 cm x 96.5 cm |
| Weight: | 25.3 kg |
Aprašymas
Bring your entertainment to life with brilliant Ultra HD HDR. Hisense B7500 Smart TV immerses you in breathtaking detail, offering 4x more pixels than Full HD. Dolby Vision HDR delivers brighter highlights and blacks darker.
Funkcijos
Vivid, lifelike images with Dolby Vision HDR
Superior screen resolution
Seamless unibody design
Tangle-free cable management