HISENSE 75in 4K HDR Ultra HD 75A7100F
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 75A7100F
Prekės kodas (MPN): 75A7100F
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1130,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 75A7100F A7100F Series - 75" Class (74.6" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 75" |
| Diagonal size: | 74.6" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, 1600 Picture Quality Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Infinity, Chili, Tim Vision, RaiPlay, Anyview Cast, Anyview Stream, Rakuten TV, Prime Vi |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, PreciseColor, MEMC, UHD AI Upscaler |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Studio Sound, DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense EN2H30H remote control |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 250 Watt |
| Power consumption (on mode): | 156 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 293 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 167.6 cm x 7.9 cm x 96.5 cm |
| Weight: | 25.1 kg |
HISENSE 75inch 4K HDR Ultra HD Smart TV 75A7100F |
| Product description: | Hisense 75A7100F A7100F Series - 75" Class (74.6" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 75" |
| Diagonal size: | 74.6" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, 1600 Picture Quality Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Infinity, Chili, Tim Vision, RaiPlay, Anyview Cast, Anyview Stream, Rakuten TV, Prime Vi |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, PreciseColor, MEMC, UHD AI Upscaler |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Studio Sound, DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense EN2H30H remote control |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 250 Watt |
| Power consumption (on mode): | 156 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 293 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 167.6 cm x 7.9 cm x 96.5 cm |
| Weight: | 25.1 kg |
HISENSE 75inch 4K HDR Ultra HD Smart TV 75A7100F