HISENSE 70in UHD TV 70A7100F
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 70A7100F
Prekės kodas (MPN): 70A7100F
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 879,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 70A7100F A7100F Series - 70" Class (69.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 70" |
| Diagonal size: | 69.5" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Frequency, 1600 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED Ultra Dimming |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Anyview Cast, Anyview Stream, Amazon Prime Video, HbbTV 2.0.2 |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, Mosquito Noise Reduction, UHD AI Upscaler |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense EN2G30H remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 200 Watt |
| Power consumption (on mode): | 142 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 195 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 157.7 cm x 8.4 cm x 88.3 cm |
| Weight: | 21 kg |
Funkcijos Simply brilliant 4K HDR performance Breathtaking 4K picture clarity Maximizing contrast and color accuracy Every kind of sound perfected One-touch access Alexa built-in Upgrade HD content to near-4K quality Enjoy an immersive stadium experience with Sports Mode Flexible for your home |
| Product description: | Hisense 70A7100F A7100F Series - 70" Class (69.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 70" |
| Diagonal size: | 69.5" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Frequency, 1600 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED Ultra Dimming |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Anyview Cast, Anyview Stream, Amazon Prime Video, HbbTV 2.0.2 |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, Mosquito Noise Reduction, UHD AI Upscaler |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense EN2G30H remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 200 Watt |
| Power consumption (on mode): | 142 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 195 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 157.7 cm x 8.4 cm x 88.3 cm |
| Weight: | 21 kg |
Funkcijos
Simply brilliant 4K HDR performance
Breathtaking 4K picture clarity
Maximizing contrast and color accuracy
Every kind of sound perfected
One-touch access
Alexa built-in
Upgrade HD content to near-4K quality
Enjoy an immersive stadium experience with Sports Mode
Flexible for your home