Hisense
Gamintojas: Hisense
Prekės kodas (MPN): 65U7Q
Prekės kodas (MPN): 65U7Q
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 808,66 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 1057.00 mm |
| Gross weight: | 27.60 kg |
| Gross width (mm): | 1649.00 mm |
| Net weight: | 20.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5760.00 g |
| Plastic (No PET): | 1530.00 g |
| Tare weight (kg): | 7.20 kg |
| Volume (m3): | 0.28 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 160.00 mm |
| Gross height (mm): | 1057.00 mm |
| Gross weight: | 27.60 kg |
| Gross width (mm): | 1649.00 mm |
| Net weight: | 20.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 5760.00 g |
| Plastic (No PET): | 1530.00 g |
| Tare weight (kg): | 7.20 kg |
| Volume (m3): | 0.28 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Warranty: | 24 month(s) |