HISENSE 65inch ULED Smart TV 65U8GQ
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 65U8GQ
Prekės kodas (MPN): 65U8GQ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1359,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 65U8GQ U8GQ Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 65" |
| Diagonal size: | 64.5" |
| Colour: | Black, dark grey |
| Platform: | VIDAA U5.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| Hdr technology: | HDR 10, Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR 10+, Dolby Vision IQ |
| Frame rate & enhancement tec: | 120 Hz Refresh Rate, 2800 Picture Criteria Index, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Technology: | IPS |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED, Quantum Dot technology, ULED Full Array Local Dimming, Ultra Dimming |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Anyview Cast, Anyview Stream, Amazon Prime Video, DAZN, HbbTV 2.0.2 |
| Picture enhancements: | UHD Upscaling, 3D Digital Comb Filter, Wide Colour Gamut, Ultra Motion Rate, IMAX Enhanced, Mosquito Noise |
| Speaker system: | 4 speakers, subwoofer |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense ERF6F64H remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 145.2 cm x 7.4 cm x 83.5 cm |
| Weight: | 24.5 kg |
HISENSE 65inch ULED Smart TV 65U8GQ |
| Product description: | Hisense 65U8GQ U8GQ Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 65" |
| Diagonal size: | 64.5" |
| Colour: | Black, dark grey |
| Platform: | VIDAA U5.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| Hdr technology: | HDR 10, Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR 10+, Dolby Vision IQ |
| Frame rate & enhancement tec: | 120 Hz Refresh Rate, 2800 Picture Criteria Index, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Technology: | IPS |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED, Quantum Dot technology, ULED Full Array Local Dimming, Ultra Dimming |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Anyview Cast, Anyview Stream, Amazon Prime Video, DAZN, HbbTV 2.0.2 |
| Picture enhancements: | UHD Upscaling, 3D Digital Comb Filter, Wide Colour Gamut, Ultra Motion Rate, IMAX Enhanced, Mosquito Noise |
| Speaker system: | 4 speakers, subwoofer |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense ERF6F64H remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 145.2 cm x 7.4 cm x 83.5 cm |
| Weight: | 24.5 kg |
HISENSE 65inch ULED Smart TV 65U8GQ