HISENSE 65in Ultra HD H65B7500
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): H65B7500
Prekės kodas (MPN): H65B7500
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 942,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense H65B7500 B7500 Series - 65" LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 65" |
| Colour: | Silver |
| Platform: | VIDAA U3.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 2000 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Foxxum, Rakuten TV, DAZN |
| Picture enhancements: | Noise Reduction, Wide Colour Gamut, MEMC |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Studio Sound, Dolby Digital MS12 |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense EN2BI27H remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class A |
| Power consumption (on mode): | 150 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 219 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 144.6 cm x 7.6 cm x 83.3 cm |
| Weight: | 19 kg |
Aprašymas Bring your entertainment to life with brilliant 4K HDR. The Hisense B7500 4K HDR Smart TV immerses you in breathtaking detail, offering 4x more pixels than Full HD. Dolby Vision HDR delivers brighter highlights and blacks 10x darker whilst Wide Color Gamut lets you enjoy a wider spectrum of color for heightened realism. Funkcijos 4K HDR certified: stunningly realistic picture quality and pin-sharp clarity Dolby Vision HDR: inspired by cinema technology for vivid, lifelike images Unibody design crafted from a single piece that reaches seamlessly across the back of the body to the edges of the display Enjoy a wider spectrum of color for the most immersive experience Smooth Motion Rate 100 enhancing clarity for a smooth picture and fluid action |
| Product description: | Hisense H65B7500 B7500 Series - 65" LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 65" |
| Colour: | Silver |
| Platform: | VIDAA U3.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 2000 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Foxxum, Rakuten TV, DAZN |
| Picture enhancements: | Noise Reduction, Wide Colour Gamut, MEMC |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Studio Sound, Dolby Digital MS12 |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense EN2BI27H remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class A |
| Power consumption (on mode): | 150 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 219 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 144.6 cm x 7.6 cm x 83.3 cm |
| Weight: | 19 kg |
Aprašymas
Bring your entertainment to life with brilliant 4K HDR. The Hisense B7500 4K HDR Smart TV immerses you in breathtaking detail, offering 4x more pixels than Full HD. Dolby Vision HDR delivers brighter highlights and blacks 10x darker whilst Wide Color Gamut lets you enjoy a wider spectrum of color for heightened realism.
Funkcijos
4K HDR certified: stunningly realistic picture quality and pin-sharp clarity
Dolby Vision HDR: inspired by cinema technology for vivid, lifelike images
Unibody design crafted from a single piece that reaches seamlessly across the back of the body to the edges of the display
Enjoy a wider spectrum of color for the most immersive experience
Smooth Motion Rate 100 enhancing clarity for a smooth picture and fluid action