HISENSE 65in UHD/Smart TV H65U7A
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): H65U7A
Prekės kodas (MPN): H65U7A
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1431,43 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Audio connectors: | Audio out |
| Audio connectors: | S/PDIF out |
| Colour: | Black |
| Connectivity: | RJ-45 |
| Connectivity: | USB |
| Depth (cm): | 35.4 |
| Full hd: | YES |
| Hdmi: | 4 |
| Height (cm): | 92.4 |
| Max. resolution: | 3840 x 2160 |
| Power output (rms): | 2 x 15 W |
| Product description: | HISENSE 65in UHD/Smart TV H65U7A |
| Product type: | LED |
| Remote control: | Yes |
| Screen size: | 65" |
| Sound: | Dolby Audio |
| Stand: | YES |
| Teletext: | Yes |
| Tv tuner: | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Usb-ports: | 2 |
| Video connectors: | CI+ |
| Video connectors: | RF |
| Video connectors: | HDMI |
| Weight netto (kg): | 30 |
| Width (cm): | 145 |
HISENSE 65in UHD/Smart TV H65U7A |
| Audio connectors: | Audio out |
| Audio connectors: | S/PDIF out |
| Colour: | Black |
| Connectivity: | RJ-45 |
| Connectivity: | USB |
| Depth (cm): | 35.4 |
| Full hd: | YES |
| Hdmi: | 4 |
| Height (cm): | 92.4 |
| Max. resolution: | 3840 x 2160 |
| Power output (rms): | 2 x 15 W |
| Product description: | HISENSE 65in UHD/Smart TV H65U7A |
| Product type: | LED |
| Remote control: | Yes |
| Screen size: | 65" |
| Sound: | Dolby Audio |
| Stand: | YES |
| Teletext: | Yes |
| Tv tuner: | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Usb-ports: | 2 |
| Video connectors: | CI+ |
| Video connectors: | RF |
| Video connectors: | HDMI |
| Weight netto (kg): | 30 |
| Width (cm): | 145 |
HISENSE 65in UHD/Smart TV H65U7A