HISENSE 65in LED Smart TV H65B7100
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): H65B7100
Prekės kodas (MPN): H65B7100
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 786,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Audio connectors: | Audio out |
| Audio connectors: | S/PDIF out |
| Colour: | Black |
| Connectivity: | USB |
| Connectivity: | RJ-45 |
| Depth (cm): | 25.2 |
| Full hd: | YES |
| Hdmi: | 3 |
| Height (cm): | 88.7 |
| Max. resolution: | 3840 x 2160 |
| Power output (rms): | 2 x 10 W |
| Product description: | HISENSE 65inch LED Smart TV H65B7100 |
| Product type: | LED |
| Remote control: | Yes |
| Screen size: | 64.5" |
| Sound: | DTS Studio Sound |
| Stand: | YES |
| Teletext: | Yes |
| Tv tuner: | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Usb-ports: | 2 |
| Video connectors: | CI+ |
| Video connectors: | RF |
| Video connectors: | HDMI |
| Weight netto (kg): | 17.6 |
| Width (cm): | 145.9 |
Aprašymas See every detail in stunning 4K HDR with the Hisense B7100, offering 4x more pixels than Full HD. HDR technology, supporting HDR 10 and HLG formats to stream contents from the likes of BBC iPlayer, makes blacks darker, whites brighter and enhances contrast. Funkcijos Maximizing contrast and color accuracy 4x more pixels than Full HD DTS Studio Sound Picture purity |
| Audio connectors: | Audio out |
| Audio connectors: | S/PDIF out |
| Colour: | Black |
| Connectivity: | USB |
| Connectivity: | RJ-45 |
| Depth (cm): | 25.2 |
| Full hd: | YES |
| Hdmi: | 3 |
| Height (cm): | 88.7 |
| Max. resolution: | 3840 x 2160 |
| Power output (rms): | 2 x 10 W |
| Product description: | HISENSE 65inch LED Smart TV H65B7100 |
| Product type: | LED |
| Remote control: | Yes |
| Screen size: | 64.5" |
| Sound: | DTS Studio Sound |
| Stand: | YES |
| Teletext: | Yes |
| Tv tuner: | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Usb-ports: | 2 |
| Video connectors: | CI+ |
| Video connectors: | RF |
| Video connectors: | HDMI |
| Weight netto (kg): | 17.6 |
| Width (cm): | 145.9 |
Aprašymas
See every detail in stunning 4K HDR with the Hisense B7100, offering 4x more pixels than Full HD. HDR technology, supporting HDR 10 and HLG formats to stream contents from the likes of BBC iPlayer, makes blacks darker, whites brighter and enhances contrast.
Funkcijos
Maximizing contrast and color accuracy
4x more pixels than Full HD
DTS Studio Sound
Picture purity