HISENSE 65in LED H65U8QF
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): H65U8QF
Prekės kodas (MPN): H65U8QF
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1256,83 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense H65U8QF U8QF Series - 65" Class (64.6" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 65" |
| Diagonal size: | 64.6" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 120 Hz Frequency |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED, Quantum Dot technology, ULED Full Array Local Dimming Pro |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Anyview Cast, Anyview Stream, HbbTV 2.0.2 |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, UHD Upscaling, 3D Digital Comb Filter, Quantum Dots, Wide Colour Gamut, MEMC, Mosqui |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense ERF6B64H remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class B |
| Power consumption operational: | 300 Watt |
| Power consumption (on mode): | 215 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 314 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 145.2 cm x 8.9 cm x 86.2 cm |
| Weight: | 24.8 kg |
HISENSE 65inch LED H65U8QF |
| Product description: | Hisense H65U8QF U8QF Series - 65" Class (64.6" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 65" |
| Diagonal size: | 64.6" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 120 Hz Frequency |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED, Quantum Dot technology, ULED Full Array Local Dimming Pro |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Anyview Cast, Anyview Stream, HbbTV 2.0.2 |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, UHD Upscaling, 3D Digital Comb Filter, Quantum Dots, Wide Colour Gamut, MEMC, Mosqui |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense ERF6B64H remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class B |
| Power consumption operational: | 300 Watt |
| Power consumption (on mode): | 215 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 314 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 145.2 cm x 8.9 cm x 86.2 cm |
| Weight: | 24.8 kg |
HISENSE 65inch LED H65U8QF