HISENSE 65in LED 65A7500F
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 65A7500F
Prekės kodas (MPN): 65A7500F
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 753,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 65A7500F 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 65" |
| Diagonal size: | 64.5" |
| Colour: | Grey, black |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 2000 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | HbbTV, Infinity, Chili, Tim Vision, Mediaset, RaiPlay, Rakuten TV, DAZN, Prime Video |
| Picture enhancements: | Wide Colour Gamut |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | Yes |
| Included accessories: | Hisense EN2H30H remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 125 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 212 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 144.7 cm x 7.9 cm x 83.5 cm |
| Weight: | 19 kg |
Aprašymas See the action come to life with the Hisense A7500F TV. 4K HDR certified resolution delivers breathtaking picture quality and support for Dolby Vision delivers brighter highlights and deeper blacks. Game Mode boosts your chances of winning with reduced input lag (less than 20ms) ensuring quicker reaction times can be replicated onscreen. Sports Mode with MEMC technology brings the stadium experience to your living room with enhanced clarity for a smooth picture of fluid motion. Funkcijos 4K HDR certified - stunningly realistic picture quality and pin-sharp clarity Dolby Vision HDR - inspired by cinema technology for vivid, lifelike images DTS Virtual:X - become immersed in multidimensional audio with clearer dialog Game Mode - boost your chances of winning with input lag less than 20ms Wide color gamut - a vivid yet natural viewing experience with a wider range of color UHD AI Upscaler - elevate existing HD |
| Product description: | Hisense 65A7500F 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 65" |
| Diagonal size: | 64.5" |
| Colour: | Grey, black |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 2000 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | HbbTV, Infinity, Chili, Tim Vision, Mediaset, RaiPlay, Rakuten TV, DAZN, Prime Video |
| Picture enhancements: | Wide Colour Gamut |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | Yes |
| Included accessories: | Hisense EN2H30H remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 125 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 212 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 144.7 cm x 7.9 cm x 83.5 cm |
| Weight: | 19 kg |
Aprašymas
See the action come to life with the Hisense A7500F TV. 4K HDR certified resolution delivers breathtaking picture quality and support for Dolby Vision delivers brighter highlights and deeper blacks. Game Mode boosts your chances of winning with reduced input lag (less than 20ms) ensuring quicker reaction times can be replicated onscreen. Sports Mode with MEMC technology brings the stadium experience to your living room with enhanced clarity for a smooth picture of fluid motion.
Funkcijos
4K HDR certified - stunningly realistic picture quality and pin-sharp clarity
Dolby Vision HDR - inspired by cinema technology for vivid, lifelike images
DTS Virtual:X - become immersed in multidimensional audio with clearer dialog
Game Mode - boost your chances of winning with input lag less than 20ms
Wide color gamut - a vivid yet natural viewing experience with a wider range of color
UHD AI Upscaler - elevate existing HD