HISENSE 65in LED 65A7300F
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 65A7300F
Prekės kodas (MPN): 65A7300F
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 688,97 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 65A7300F A7300F Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 65" |
| Diagonal size: | 64.5" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Frequency, 1800 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Infinity, Chili, Tim Vision, RaiPlay, Anyview Cast, Anyview Stream, Rakuten TV, DAZN, Pr |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, PreciseColor, UHD AI Upscaler |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense EN2G30H + EN2H30H remote control |
| Voltage: | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 160 Watt |
| Power consumption (on mode): | 112 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 176 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 144.8 cm x 8.1 cm x 83.4 cm |
| Weight: | 16.7 kg |
HISENSE 65inch LED 65A7300F |
| Product description: | Hisense 65A7300F A7300F Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 65" |
| Diagonal size: | 64.5" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Frequency, 1800 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Infinity, Chili, Tim Vision, RaiPlay, Anyview Cast, Anyview Stream, Rakuten TV, DAZN, Pr |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, PreciseColor, UHD AI Upscaler |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense EN2G30H + EN2H30H remote control |
| Voltage: | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 160 Watt |
| Power consumption (on mode): | 112 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 176 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 144.8 cm x 8.1 cm x 83.4 cm |
| Weight: | 16.7 kg |
HISENSE 65inch LED 65A7300F