HISENSE 65E7KQ 65inch UHD QLED 144Hz
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 65E7KQ
Prekės kodas (MPN): 65E7KQ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 991,78 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 65E7KQ E7KQ Series - 65" LED-backlit LCD TV - QLED - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV |
| Diagonal class: | 65" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| Hdr technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Quantum Dot technology, Direct LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Amazon Prime Video, Rakuten TV, DAZN, Disney+ |
| Picture enhancements: | 4K Upscaling, Wide Colour Gamut, Hi View Engine, 100% DCI-P3 |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Platform: | Apple HomeKit |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 145.2 cm x 7.4 cm x 83.4 cm |
| Weight: | 16.5 kg |
Aprašymas Discover the Hisense 65E7KQ, a television that redefines your viewing experience with its 65-inch 4K UHD display, bringing clarity and color to your favorite movies and shows. Powered by Quantum Dot technology and featuring HDR capabilities, it delivers vibrant visuals and deep blacks, ensuring every scene is lifelike. The built-in Dolby Atmos and Dolby MS12 decoder offer an immersive audio experience, complementing the stunning visuals with rich, detailed sound. This Smart TV is not just about visuals and sound; it's designed for seamless connectivity and endless entertainment. With built-in Wi-Fi, Bluetooth, and multiple HDMI and USB ports, connecting your devices is easier than ever. Whether you're streaming series on Netflix, catching up on Disney+ movies, or browsing the web, the quad-core processor ensures smooth, responsive performance. Plus, with Alexa built-in and voice control functionality, accessing content and controlling your TV is as simple as speaking your command. Embrace the future of television with the Hisense 65E7KQ, where every detail is crafted for an extraordinary viewing experience. Funkcijos 65-inch 4K UHD display with Quantum Dot technology for vibrant visuals Built-in Dolby Atmos for an immersive audio experience Supports a wide range of streaming services including Netflix, Disney+, and YouTube Voice control with Alexa built-in for easy operation Multiple connectivity options with HDMI, USB, Bluetooth, and Wi-Fi |
| Product description: | Hisense 65E7KQ E7KQ Series - 65" LED-backlit LCD TV - QLED - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV |
| Diagonal class: | 65" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| Hdr technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Quantum Dot technology, Direct LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Amazon Prime Video, Rakuten TV, DAZN, Disney+ |
| Picture enhancements: | 4K Upscaling, Wide Colour Gamut, Hi View Engine, 100% DCI-P3 |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Platform: | Apple HomeKit |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 145.2 cm x 7.4 cm x 83.4 cm |
| Weight: | 16.5 kg |
Aprašymas
Discover the Hisense 65E7KQ, a television that redefines your viewing experience with its 65-inch 4K UHD display, bringing clarity and color to your favorite movies and shows. Powered by Quantum Dot technology and featuring HDR capabilities, it delivers vibrant visuals and deep blacks, ensuring every scene is lifelike. The built-in Dolby Atmos and Dolby MS12 decoder offer an immersive audio experience, complementing the stunning visuals with rich, detailed sound.
This Smart TV is not just about visuals and sound; it's designed for seamless connectivity and endless entertainment. With built-in Wi-Fi, Bluetooth, and multiple HDMI and USB ports, connecting your devices is easier than ever. Whether you're streaming series on Netflix, catching up on Disney+ movies, or browsing the web, the quad-core processor ensures smooth, responsive performance. Plus, with Alexa built-in and voice control functionality, accessing content and controlling your TV is as simple as speaking your command.
Embrace the future of television with the Hisense 65E7KQ, where every detail is crafted for an extraordinary viewing experience.
Funkcijos
65-inch 4K UHD display with Quantum Dot technology for vibrant visuals
Built-in Dolby Atmos for an immersive audio experience
Supports a wide range of streaming services including Netflix, Disney+, and YouTube
Voice control with Alexa built-in for easy operation
Multiple connectivity options with HDMI, USB, Bluetooth, and Wi-Fi