HISENSE 65A63H 65inch UHD LED LCD 3xHDMI
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 65A63H
Prekės kodas (MPN): 65A63H
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 828,18 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 65A63H A63H Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 65" |
| Diagonal size: | 64.5" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U5.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Hdr technology: | HDR 10, Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR 10+ |
| Frame rate & enhancement tec: | 1600 Picture Criteria Index, 60 Hz V-Sync Frequency |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Technology: | ADS |
| Lcd backlight technology: | Direct LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Chili, Tim Vision, RaiPlay, Anyview Cast, Rakuten TV, DAZN, Prime Video, HbbTV 2.0.2, Me |
| Picture enhancements: | UHD Upscaling, 3D Digital Comb Filter, 95% DCI-P3 colour gamut |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense ERF3D80H remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption operational: | 150 Watt |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Weight: | 17.5 kg |
HISENSE 65A63H 65inch UHD LED LCD 3xHDMI 2xUSB |
| Product description: | Hisense 65A63H A63H Series - 65" Class (64.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 65" |
| Diagonal size: | 64.5" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U5.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Hdr technology: | HDR 10, Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR 10+ |
| Frame rate & enhancement tec: | 1600 Picture Criteria Index, 60 Hz V-Sync Frequency |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Technology: | ADS |
| Lcd backlight technology: | Direct LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Chili, Tim Vision, RaiPlay, Anyview Cast, Rakuten TV, DAZN, Prime Video, HbbTV 2.0.2, Me |
| Picture enhancements: | UHD Upscaling, 3D Digital Comb Filter, 95% DCI-P3 colour gamut |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense ERF3D80H remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption operational: | 150 Watt |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Weight: | 17.5 kg |
HISENSE 65A63H 65inch UHD LED LCD 3xHDMI 2xUSB