HISENSE 58in LED 58A7100F
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 58A7100F
Prekės kodas (MPN): 58A7100F
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 519,09 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 58A7100F A7100F Series - 58" Class (57.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 58" |
| Diagonal size: | 57.5" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U3.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, 1800 Picture Quality Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Prime Video |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, Noise Reduction, 3D Combfilter |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Studio Sound |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 99 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 146 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 129.3 cm x 8.4 cm x 75.3 cm |
| Weight: | 13.6 kg |
Aprašymas Immerse yourself in breathtaking 4K HDR detail with the Hisense A7100F. 4K UHD resolution delivers pin-sharp picture quality whilst HDR maximizes contrast and color accuracy. UHD AI Upscaler enhances all of your favorite sports, TV shows and movies to super clear, near-4K quality effortlessly. Hisense's VIDAA U Smart TV OS lets you enjoy all your favorite entertainment and control your TV using voice with Alexa built-in. Funkcijos Simply brilliant 4K HDR performance Breathtaking 4K picture clarity Maximizing contrast and color accuracy Every kind of sound perfected One-touch access Alexa built-in Immersive stadium experience with Sports Mode |
| Product description: | Hisense 58A7100F A7100F Series - 58" Class (57.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 58" |
| Diagonal size: | 57.5" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U3.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, 1800 Picture Quality Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Prime Video |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, Noise Reduction, 3D Combfilter |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Studio Sound |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption (on mode): | 99 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 146 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 129.3 cm x 8.4 cm x 75.3 cm |
| Weight: | 13.6 kg |
Aprašymas
Immerse yourself in breathtaking 4K HDR detail with the Hisense A7100F. 4K UHD resolution delivers pin-sharp picture quality whilst HDR maximizes contrast and color accuracy. UHD AI Upscaler enhances all of your favorite sports, TV shows and movies to super clear, near-4K quality effortlessly. Hisense's VIDAA U Smart TV OS lets you enjoy all your favorite entertainment and control your TV using voice with Alexa built-in.
Funkcijos
Simply brilliant 4K HDR performance
Breathtaking 4K picture clarity
Maximizing contrast and color accuracy
Every kind of sound perfected
One-touch access
Alexa built-in
Immersive stadium experience with Sports Mode