HISENSE 58A6BG 58inch UHD LED 16:9 60Hz
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 58A6BG
Prekės kodas (MPN): 58A6BG
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 746,39 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 58A6BG A6BG Series - 58" Class (57.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 58" |
| Diagonal size: | 57.5" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U5.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Hdr technology: | HDR 10, Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR 10+ |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, 1600 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Technology: | VA |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Anyview Cast, Anyview Stream, HbbTV 2.0.3 |
| Picture enhancements: | Precision Color, 3D Combfilter |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 130 Watt |
| Power consumption stand by: | 2 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 129.5 cm x 7 cm x 75.2 cm |
| Weight: | 12.5 kg |
HISENSE 58A6BG 58inch UHD LED 16:9 60Hz 2xHDMI 2xUSB Black |
| Product description: | Hisense 58A6BG A6BG Series - 58" Class (57.5" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 58" |
| Diagonal size: | 57.5" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U5.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Hdr technology: | HDR 10, Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR 10+ |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, 1600 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Technology: | VA |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Anyview Cast, Anyview Stream, HbbTV 2.0.3 |
| Picture enhancements: | Precision Color, 3D Combfilter |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Virtual:X |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 130 Watt |
| Power consumption stand by: | 2 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 129.5 cm x 7 cm x 75.2 cm |
| Weight: | 12.5 kg |
HISENSE 58A6BG 58inch UHD LED 16:9 60Hz 2xHDMI 2xUSB Black