Hisense 55WH80F 55" UHD Window Facing - High Brightness Display 3840x2160/4000cd/m2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 3021,42 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 857.00 mm |
| Gross height (mm): | 173.00 mm |
| Gross weight: | 33.60 kg |
| Gross width (mm): | 1484.00 mm |
| Net weight: | 27.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4720.00 g |
| Plastic (No PET): | 1180.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.90 kg |
| Volume (m3): | 0.22 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 857.00 mm |
| Gross height (mm): | 173.00 mm |
| Gross weight: | 33.60 kg |
| Gross width (mm): | 1484.00 mm |
| Net weight: | 27.70 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 4720.00 g |
| Plastic (No PET): | 1180.00 g |
| Tare weight (kg): | 5.90 kg |
| Volume (m3): | 0.22 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Warranty: | 36 month(s) |