HISENSE 55in ULED H55U7QF
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): H55U7QF
Prekės kodas (MPN): H55U7QF
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 725,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense H55U7QF U7QF Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 55" |
| Diagonal size: | 54.6" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Frequency |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED, Quantum Dot technology, ULED Full Array Local Dimming |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Internet streaming services: | Anyview Cast, Anyview Stream, HbbTV 2.0.2 |
| Picture enhancements: | UHD Upscaling, 3D Digital Comb Filter, Quantum Dots, Wide Colour Gamut, MEMC |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Stereo reception system: | NICAM, A2 |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class B |
| Power consumption operational: | 220 Watt |
| Power consumption (on mode): | 140 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 205 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 122.7 cm x 7.8 cm x 71.1 cm |
| Weight: | 14.7 kg |
Aprašymas Take a closer look than ever, at the U7QF by rotating and zooming their 3D model. Funkcijos The ultimate 4K HDR experience Over a billion colors with Quantum Dot Color Subtle shades, astonishing detail One giant leap for surround sound 4K HDR certified Amazing picture realism with Hi-View engine |
| Product description: | Hisense H55U7QF U7QF Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 55" |
| Diagonal size: | 54.6" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Frequency |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED, Quantum Dot technology, ULED Full Array Local Dimming |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Internet streaming services: | Anyview Cast, Anyview Stream, HbbTV 2.0.2 |
| Picture enhancements: | UHD Upscaling, 3D Digital Comb Filter, Quantum Dots, Wide Colour Gamut, MEMC |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Stereo reception system: | NICAM, A2 |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class B |
| Power consumption operational: | 220 Watt |
| Power consumption (on mode): | 140 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 205 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 122.7 cm x 7.8 cm x 71.1 cm |
| Weight: | 14.7 kg |
Aprašymas
Take a closer look than ever, at the U7QF by rotating and zooming their 3D model.
Funkcijos
The ultimate 4K HDR experience
Over a billion colors with Quantum Dot Color
Subtle shades, astonishing detail
One giant leap for surround sound
4K HDR certified
Amazing picture realism with Hi-View engine