HISENSE 55in UHD/Smart TV H55A6140
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): H55A6140
Prekės kodas (MPN): H55A6140
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 574,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Audio connectors: | Digital Audio out |
| Colour: | Black |
| Connectivity: | USB |
| Depth (cm): | 24.4 |
| File format: | MPEG-4 |
| File format: | JPEG |
| File format: | MOV |
| File format: | MP3 |
| File format: | WAV |
| File format: | AVI |
| File format: | MP4 |
| File format: | MKV |
| File format: | WMV |
| File format: | BMP |
| File format: | GIF |
| File format: | PNG |
| File format: | WEBM |
| File format: | TS |
| File format: | 3GP |
| File format: | FLAC |
| File format: | FLV |
| File format: | OGG |
| File format: | VOB |
| File format: | OGM |
| File format: | VRO |
| File format: | WEBP |
| File format: | MPEG |
| File format: | AAC |
| File format: | MP2 |
| File format: | MPG |
| File format: | MPO |
| File format: | WMA |
| Full hd: | YES |
| Hdmi: | 3 |
| Height (cm): | 78 |
| Max. resolution: | 3840 x 2160 |
| Power output (rms): | 2 x 10 W |
| Product description: | HISENSE 55in UHD/Smart TV H55A6140 |
| Product type: | LED |
| Refresh rate: | - |
| Remote control: | Yes |
| Screen size: | 55" |
| Sound: | Dolby Digital Plus |
| Stand: | YES |
| Teletext: | Yes |
| Tv tuner: | Yes |
| Usb-ports: | 2 |
| Video connectors: | HDMI |
| Video connectors: | Composite video |
| Weight netto (kg): | 14.3 |
| Width (cm): | 124.2 |
HISENSE 55in UHD/Smart TV H55A6140 |
| Audio connectors: | Digital Audio out |
| Colour: | Black |
| Connectivity: | USB |
| Depth (cm): | 24.4 |
| File format: | MPEG-4 |
| File format: | JPEG |
| File format: | MOV |
| File format: | MP3 |
| File format: | WAV |
| File format: | AVI |
| File format: | MP4 |
| File format: | MKV |
| File format: | WMV |
| File format: | BMP |
| File format: | GIF |
| File format: | PNG |
| File format: | WEBM |
| File format: | TS |
| File format: | 3GP |
| File format: | FLAC |
| File format: | FLV |
| File format: | OGG |
| File format: | VOB |
| File format: | OGM |
| File format: | VRO |
| File format: | WEBP |
| File format: | MPEG |
| File format: | AAC |
| File format: | MP2 |
| File format: | MPG |
| File format: | MPO |
| File format: | WMA |
| Full hd: | YES |
| Hdmi: | 3 |
| Height (cm): | 78 |
| Max. resolution: | 3840 x 2160 |
| Power output (rms): | 2 x 10 W |
| Product description: | HISENSE 55in UHD/Smart TV H55A6140 |
| Product type: | LED |
| Refresh rate: | - |
| Remote control: | Yes |
| Screen size: | 55" |
| Sound: | Dolby Digital Plus |
| Stand: | YES |
| Teletext: | Yes |
| Tv tuner: | Yes |
| Usb-ports: | 2 |
| Video connectors: | HDMI |
| Video connectors: | Composite video |
| Weight netto (kg): | 14.3 |
| Width (cm): | 124.2 |
HISENSE 55in UHD/Smart TV H55A6140