HISENSE 55in LED Smart TV H55B7500
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): H55B7500
Prekės kodas (MPN): H55B7500
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 652,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense H55B7500 B7500 Series - 55" LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 55" |
| Colour: | Silver |
| Platform: | VIDAA U3.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, 2000 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Analogue tv tuner: | PAL, SECAM |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Freeview Play, Rakuten TV, Prime Video |
| Picture enhancements: | 3D Digital Comb Filter, Wide Colour Gamut |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Studio Sound |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense EN2BI27H remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class A |
| Power consumption operational: | 150 Watt |
| Power consumption (on mode): | 111 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 163 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 123 cm x 7 cm x 71.3 cm |
| Weight: | 13 kg |
Aprašymas Bring your entertainment to life with brilliant Ultra HD HDR. Hisense B7500 Smart TV immerses you in breathtaking detail, offering 4x more pixels than Full HD. Dolby Vision HDR delivers brighter highlights and blacks darker. Funkcijos Vivid, lifelike images with Dolby Vision HDR Superior screen resolution Seamless unibody design Tangle-free cable management |
| Product description: | Hisense H55B7500 B7500 Series - 55" LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 55" |
| Colour: | Silver |
| Platform: | VIDAA U3.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, 2000 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Analogue tv tuner: | PAL, SECAM |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Freeview Play, Rakuten TV, Prime Video |
| Picture enhancements: | 3D Digital Comb Filter, Wide Colour Gamut |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Studio Sound |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense EN2BI27H remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class A |
| Power consumption operational: | 150 Watt |
| Power consumption (on mode): | 111 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 163 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 123 cm x 7 cm x 71.3 cm |
| Weight: | 13 kg |
Aprašymas
Bring your entertainment to life with brilliant Ultra HD HDR. Hisense B7500 Smart TV immerses you in breathtaking detail, offering 4x more pixels than Full HD. Dolby Vision HDR delivers brighter highlights and blacks darker.
Funkcijos
Vivid, lifelike images with Dolby Vision HDR
Superior screen resolution
Seamless unibody design
Tangle-free cable management