HISENSE 55in LED Smart TV H55B7300
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): H55B7300
Prekės kodas (MPN): H55B7300
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 534,82 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense H55B7300 B7300 Series - 55" LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 55" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U3.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 1500 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, HbbTV, Foxxum, Anyview Cast, Anyview Stream, Amazon Prime Video |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, Super Contrast |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense EN2BI27H remote control |
| Voltage: | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 130 Watt |
| Power consumption (on mode): | 86 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 146 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 124.2 cm x 8.1 cm x 71.8 cm |
HISENSE 55in LED Smart TV H55B7300 |
| Product description: | Hisense H55B7300 B7300 Series - 55" LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 55" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U3.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 1500 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, HbbTV, Foxxum, Anyview Cast, Anyview Stream, Amazon Prime Video |
| Picture enhancements: | MPEG Noise Reduction, 3D Digital Comb Filter, Super Contrast |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense EN2BI27H remote control |
| Voltage: | AC 100 - 240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 130 Watt |
| Power consumption (on mode): | 86 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 146 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 124.2 cm x 8.1 cm x 71.8 cm |
HISENSE 55in LED Smart TV H55B7300