HISENSE 55in LED 55U7QF
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 55U7QF
Prekės kodas (MPN): 55U7QF
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 649,65 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 55U7QF U7QF Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 55" |
| Diagonal size: | 54.6" |
| Colour: | Grey, black |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 2700 Picture Criteria Index, 60 Hz Frequency |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED, Quantum Dot technology, ULED local dimming |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, HbbTV, Anyview Cast, Anyview Stream, Filmbox Live, VOYO |
| Picture enhancements: | UHD Upscaling, Wide Colour Gamut, MEMC, Mosquito Noise Reduction, wide colour gamut technology |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense ERF3A72 remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 220 Watt |
| Power consumption (on mode): | 91 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 205 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 122.7 cm x 7.8 cm x 71.1 cm |
| Weight: | 14.7 kg |
Aprašymas Experience viewing over a billion colors that are as close to reality as can be. Funkcijos Quantum Dot Color Local dimming Dolby Vision HDR Dolby Atmos sound Bluetooth |
| Product description: | Hisense 55U7QF U7QF Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 55" |
| Diagonal size: | 54.6" |
| Colour: | Grey, black |
| Platform: | VIDAA U4.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 2700 Picture Criteria Index, 60 Hz Frequency |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED, Quantum Dot technology, ULED local dimming |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, HbbTV, Anyview Cast, Anyview Stream, Filmbox Live, VOYO |
| Picture enhancements: | UHD Upscaling, Wide Colour Gamut, MEMC, Mosquito Noise Reduction, wide colour gamut technology |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense ERF3A72 remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 220 Watt |
| Power consumption (on mode): | 91 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 205 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 122.7 cm x 7.8 cm x 71.1 cm |
| Weight: | 14.7 kg |
Aprašymas
Experience viewing over a billion colors that are as close to reality as can be.
Funkcijos
Quantum Dot Color
Local dimming
Dolby Vision HDR
Dolby Atmos sound
Bluetooth