HISENSE 55E7KQ 55inch UHD QLED 144Hz
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 55E7KQ
Prekės kodas (MPN): 55E7KQ
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 693,22 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 55E7KQ E7KQ Series - 55" LED-backlit LCD TV - QLED - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV |
| Diagonal class: | 55" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| Hdr technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Quantum Dot technology, Direct LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Amazon Prime Video, Rakuten TV, DAZN, Disney+ |
| Picture enhancements: | 4K Upscaling, Wide Colour Gamut, Hi View Engine, 100% DCI-P3 |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Platform: | Apple HomeKit |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 110 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 123.2 cm x 7.8 cm x 71.1 cm |
| Weight: | 11.3 kg |
Funkcijos Resolution: 4K Ultra HD Surround effects: DTS Studio Sound HDR compatibility: Dolby Vision, HDR10+, HDR 10, Hybrid Log Gamma (HLG) Auto Game Mode (ALLM) compatible |
| Product description: | Hisense 55E7KQ E7KQ Series - 55" LED-backlit LCD TV - QLED - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV |
| Diagonal class: | 55" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision |
| Hdr technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Quantum Dot technology, Direct LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Amazon Prime Video, Rakuten TV, DAZN, Disney+ |
| Picture enhancements: | 4K Upscaling, Wide Colour Gamut, Hi View Engine, 100% DCI-P3 |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Platform: | Apple HomeKit |
| Intelligent assistant: | Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class F |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 110 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 123.2 cm x 7.8 cm x 71.1 cm |
| Weight: | 11.3 kg |
Funkcijos
Resolution: 4K Ultra HD
Surround effects: DTS Studio Sound
HDR compatibility: Dolby Vision, HDR10+, HDR 10, Hybrid Log Gamma (HLG)
Auto Game Mode (ALLM) compatible