HISENSE 55A9G 55inch UHD OLED 16:9 100Hz
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): 55A9G
Prekės kodas (MPN): 55A9G
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 1543,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense 55A9G A9G Series - 55" Class (54.6" viewable) OLED TV - 4K |
| Product type: | OLED TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 55" |
| Diagonal size: | 54.6" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U5.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Hdr technology: | HDR 10, Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR 10+, Dolby Vision IQ |
| Frame rate & enhancement tec: | 120 Hz Frequency, 2500 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Pixel dimming |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Anyview Cast, Anyview Stream, Amazon Prime Video, DAZN, HbbTV 2.0.2 |
| Picture enhancements: | UHD Upscaling, 3D Digital Comb Filter, Wide Colour Gamut, Smooth Motion, MEMC |
| Sound effects: | Dolby Digital MS12 |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense ERF6F64H remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 350 Watt |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 123.4 cm x 10.9 cm |
| Weight: | 21.5 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas Treat yourself with a Hisense 4K OLED TV that pulls you right into the center of the action. Not only enjoy striking 3840 x 2160 resolution, but also get vivid local 4K playback, 4K content streaming, UHD upscaler and noise reduction. Funkcijos Ultra HD Premium Dolby Vision Atmos Wide color gamut IMAX Enhanced Auto Low Latency Mode Sports Mode |
| Product description: | Hisense 55A9G A9G Series - 55" Class (54.6" viewable) OLED TV - 4K |
| Product type: | OLED TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 55" |
| Diagonal size: | 54.6" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U5.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, HLG10 |
| Hdr technology: | HDR 10, Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR 10+, Dolby Vision IQ |
| Frame rate & enhancement tec: | 120 Hz Frequency, 2500 Picture Criteria Index |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 4 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Pixel dimming |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Anyview Cast, Anyview Stream, Amazon Prime Video, DAZN, HbbTV 2.0.2 |
| Picture enhancements: | UHD Upscaling, 3D Digital Comb Filter, Wide Colour Gamut, Smooth Motion, MEMC |
| Sound effects: | Dolby Digital MS12 |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Intelligent assistant: | Google Assistant, Alexa (not available for some languages and countries) |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Hisense ERF6F64H remote control |
| Voltage: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class G |
| Power consumption operational: | 350 Watt |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 123.4 cm x 10.9 cm |
| Weight: | 21.5 kg |
| Manufacturer warranty: | 1-year warranty |
Aprašymas
Treat yourself with a Hisense 4K OLED TV that pulls you right into the center of the action. Not only enjoy striking 3840 x 2160 resolution, but also get vivid local 4K playback, 4K content streaming, UHD upscaler and noise reduction.
Funkcijos
Ultra HD Premium
Dolby Vision Atmos
Wide color gamut
IMAX Enhanced
Auto Low Latency Mode
Sports Mode