Hisense 54DS012FE 54" LED Digital Signage 960x540/600cd/m2
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 5527,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 263.00 mm |
| Gross height (mm): | 969.00 mm |
| Gross weight: | 26.60 kg |
| Gross width (mm): | 1320.00 mm |
| Net weight: | 18.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 6880.00 g |
| Plastic (No PET): | 1720.00 g |
| Tare weight (kg): | 8.60 kg |
| Volume (m3): | 0.34 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Warranty: | 36 month(s) |
| Gross depth (mm): | 263.00 mm |
| Gross height (mm): | 969.00 mm |
| Gross weight: | 26.60 kg |
| Gross width (mm): | 1320.00 mm |
| Net weight: | 18.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 6880.00 g |
| Plastic (No PET): | 1720.00 g |
| Tare weight (kg): | 8.60 kg |
| Volume (m3): | 0.34 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:2:2017-04-01 |
| Producer: | Hisense |
| Warranty: | 36 month(s) |