HISENSE 50inch TV H50B7500 (P)
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): H50B7500
Prekės kodas (MPN): H50B7500
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 589,88 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense H50B7500 B7500 Series - 50" LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 50" |
| Colour: | Silver |
| Platform: | VIDAA U3.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, 100 Smooth Motion Rate |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Analogue tv tuner: | PAL, SECAM |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Freeview Play, Rakuten TV, Prime Video |
| Picture enhancements: | 3D Digital Comb Filter, Wide Colour Gamut |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Studio Sound |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class A |
| Power consumption operational: | 135 Watt |
| Power consumption (on mode): | 94 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 138 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 111.2 cm x 7 cm x 64.2 cm |
| Weight: | 11 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Funkcijos LED backlight Ultra HD resolution Dolby Vision audio |
| Product description: | Hisense H50B7500 B7500 Series - 50" LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 50" |
| Colour: | Silver |
| Platform: | VIDAA U3.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10, Dolby Vision, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 60 Hz Refresh Rate, 100 Smooth Motion Rate |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN, Bluetooth |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Analogue tv tuner: | PAL, SECAM |
| Internet streaming services: | Netflix, YouTube, Freeview Play, Rakuten TV, Prime Video |
| Picture enhancements: | 3D Digital Comb Filter, Wide Colour Gamut |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | DTS Studio Sound |
| Stereo reception system: | NICAM |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control |
| Voltage: | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Energy class: | Class A |
| Power consumption operational: | 135 Watt |
| Power consumption (on mode): | 94 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 138 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 111.2 cm x 7 cm x 64.2 cm |
| Weight: | 11 kg |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Funkcijos
LED backlight
Ultra HD resolution
Dolby Vision audio