HISENSE 50in LED Smart TV H50B7300
Gamintojas: HISENSE
Prekės kodas (MPN): H50B7300
Prekės kodas (MPN): H50B7300
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | 465,61 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Hisense H50B7300 50" LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 50" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U3.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10+, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 1500 Picture Criteria Index, 60 Hz Frequency |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, Demand Five, Amazon Video, BBC iPlayer, ITV Hub, All 4, Anyview Cast |
| Picture enhancements: | Motion Picture Enhancer, Super Contrast |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | Dbx-tv |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control, 2 AAA batteries |
| Voltage: | AC 100 - 240 V (50 - 60 Hz) |
| Energy class: | Class A+ |
| Power consumption operational: | 115 Watt |
| Power consumption (on mode): | 71 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 104 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 112.7 cm x 8.6 cm x 65.6 cm |
HISENSE 50in LED Smart TV H50B7300 |
| Product description: | Hisense H50B7300 50" LED-backlit LCD TV - 4K |
| Product type: | LED-backlit LCD TV - Smart TV |
| Diagonal class: | 50" |
| Colour: | Black |
| Platform: | VIDAA U3.0 |
| Resolution: | 3840 x 2160 |
| Display format: | 4K UHD (2160p) |
| Hdr format: | HDR10+, HLG10 |
| Frame rate & enhancement tec: | 1500 Picture Criteria Index, 60 Hz Frequency |
| Video interface: | Composite, HDMI |
| Hdmi ports qty: | 3 ports |
| Connectivity: | Wi-Fi, LAN |
| Lcd backlight technology: | Direct-lit LED |
| Image aspect ratio: | 16:9 |
| Digital tv tuner: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Internet streaming services: | Netflix, Demand Five, Amazon Video, BBC iPlayer, ITV Hub, All 4, Anyview Cast |
| Picture enhancements: | Motion Picture Enhancer, Super Contrast |
| Speaker system: | 2 speakers |
| Sound effects: | Dbx-tv |
| Usb: | 2 ports |
| Included accessories: | Remote control, 2 AAA batteries |
| Voltage: | AC 100 - 240 V (50 - 60 Hz) |
| Energy class: | Class A+ |
| Power consumption operational: | 115 Watt |
| Power consumption (on mode): | 71 W |
| Power consumption stand by: | 0.5 Watt |
| Energy consumption per year: | 104 kWh |
| Dimensions (wxdxh) - without sta: | 112.7 cm x 8.6 cm x 65.6 cm |
HISENSE 50in LED Smart TV H50B7300